svatební magazín se svatebním fórem
regionální svatební katalog pro Královéhradecký kraj a Pardubický kraj
.
Vstup

Vstup

do svatebního magazínu
Vstup

Vstup

východočeského katalogu svatebních služeb
Vstup

Vstup

do diskuse svatebního fóra
.
Ve svatebním magazínu "Vše pro svatbu ve Východních Čechách" najdete praktické rady, jak nejlépe a efektivně zařídit svou svatbu. Tento svatební magazín Vám též pomůže úspšně prožít svůj svatební den, dle etikety postupovat při občanském i církevním svatebním obřadu, a noblesně absolvovat svatební hostinu i svatební večírek. Představí Vám tradiční svatební den a i nové trendy v pořádání svatby. Seznámí Vás se svatebními zvyky a tradicemi, a poradí Vám jaké svatební hry se nejběžněji realizují na svatebním večírku. Poradí Vám, jaké dokumenty je třeba připravit, a seznámí s českými zákony o vzniku manželství a sňatku.  Atd.
Ve svatebním katalogu "Vše pro svatbu ve Východních Čechách" najdete adresář matrik, obřadních síní, děkanství potřebné ke sjednání svatebního obřadu. Tento katalog dále zveřejňuje kontakty na svatební služby v Královéhradeckém kraji a v Pardubickém kraji, např. seznam restaurací se salónkem, s tanečním sálem, nebo jenom s tanečním parketem, dále katalog svatebních fotografů, adresář na svatební diskžokeje, nebo na živou hudbu, zakázkové cukrářství na pečení svatebního dortu a koláčů, svatebních salónů a půjčoven svatebních šatů. V katalogu najdete i prodejce svatebních květin a realizaci květinové výzdoby. Atd.
Zúčastněte se diskuse ve východočeském svatebním fóru. Dajdete v ní inspiraci a zajímavé rady i zkušenosti, a mnohdy i pocity ze svatby dalších nevěst a mnohdy i ženichů. Poraďte se navzájem, např. jaké svatební šaty jsou nyní módní, jaké nápady mají ostatní při volbě místa na svatební obřad, nebo kde uspořádat svatební hostinu, či svatební párty. Kromě diskuze najdete na tomto webu i bazar použitých svatebních šatů. Tento svatební inzertní bazárek Vám umožňuje zdarma zveřejnit inzerát na prodej Vašich svatebních šatů, v kterých jste se vdávala. Vyfoťte svatební šaty, a přidejte k této inzerci i tuto fotografii, nebo můžete přiložit foto ze své svatby.
.
.

.
SEO Rozcestník

Portál, katalog a vyhledávač internetových stránek..

Rubriky

Name
Email
Comment
Or visit this link or this one